Hardwell zapowiedział collab z Knife Party!

21 Cze 2016

hardwellxknifeparty

Z każdym kolejnym dniem czekamy na nowe informacje dotyczące współpracy największych gigantów muzyki elektronicznej. Dostaliśmy już potwierdzenia na temat collabów Skrillexa i DJ Snake’a czy Otto Knows i Aviciiego, jednak nadal czekamy na coś jeszcze większego.

Znany na całym świecie DJ i producent EDM – Hardwell wstawił ostatnio na Instagrama zdjęcie z Robem Swire’m i Garethem McGrillenem, czyli członkami znanej na całym świecie, dubstepowej grupy Knife Party, która znana jest m.in. z takich utworów jak “Bonfire” czy “Centipede”. Naturalnie tego typu fotki są normalne, jednak uwagę przykuwa opis, na którym jest wyraźnie napisane “Kto jest gotowy na ten nowy collab?”.

Chciałbym usłyszeć połączenie dubstepowych brzmień Knife Party oraz bigroomowych dźwięków Hardwella. Co ciekawe 3 lata temu w sieci pojawił się ich niewydany, wspólny utwór pod tytułem “Baghdad”, który brzmi naprawdę interesująco. Czy to właśnie o ten utwór chodziło Robbertowi? A może ma zamiar wydać coś kompletnie nowego? Miejmy nadzieję, że tego dowiemy się już wkrótce.

EDC backstage shots! Who’s ready for that new new collab?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hardwell (@hardwell)


[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=j2zIvzBRLLI[/embedyt]

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor