Hardwell zapowiedział stream 360 stopni!

3 Mar 2016

revealed-miami-stream-news

Marzec to miesiąc, w którym rozpoczyna się jedno z największych wydarzeń w branży elektronicznej muzyki – Winter Music Conference. Większości z nas Miami kojarzy się z Ultra Music Festival, które jest największą, ale nie jedyną imprezą, która odbędzie się w tym okresie. Fani EDM będą mogli odwiedzić mnóstwo pomniejszych klubów oraz zorganizowanych przez wytwórnie eventów.

Revealed Recordings jest jednym z czołowych labeli promujących muzykę elektroniczną. Jego właścicielem jest pochodzący z Holandii producent, dwukrotny zwycięzca plebiscytu DJ Mag TOP 100 DJs – Hardwell. Już na 16 marca zapowiedział on transmisję z imprezy Hardwell Presents Revealed, która odbędzie się na Nikki Beach w Miami. Ok, ale dlaczego warto śledzić tę relację? Głównie dlatego, że będzie to pierwszy stream, który można będzie śledzić w technologii 360 stopni oraz googlach VR ( np. Oculus czy Samsung Gear VR). Technologię tę mogliśmy zobaczyć, m.in na YouTube. Transmisja odbędzie się za pośrednictwem serwisu Littlstar.com.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalną zapowiedź wydarzenia oraz promujący je plakat. Warto sprawdzić!

revealed-miami-2016-plakat

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.