Headhunterz: “Razem to zaczęliśmy, wzajemnie się potrzebujemy, jesteśmy w tym razem”

21 Lip 2018

Lekko ponad tydzień temu wystartowało głosowanie w corocznym plebiscycie DJ Mag TOP 100 DJs. Oznacza to, że wystartowały również wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe artystów, którzy chcą osiągnąć jak najwyższą pozycję. Wielokrotnie o tym wspominałem, ale przypomnę, że – w skrócie – wyższa pozycja oznacza większe zarobki. W tym gąszczu reklamowych zagrywek, swój komentarz do całej sytuacji postanowił zamieścić Headhunterz, który opublikował na Instagramie całkiem długą wypowiedź.

Post ten można streścić, jako uznanie osiągnięć innych artystów oraz deklarację, że jego potrzeba sukcesu nie będzie blokować innych. Słowa te spotkały się z ciepłym przyjęciem fanów Willema, gdzie jeden z komentarzy głosi “To jest to co odróżnią Cię od reszty”.

“Wiem, że na scenie panuje rywalizacja, a szczególnie w tym okresie (głosowanie DJ Mag – przyp. red.), jednak chciałbym spojrzeć na to z dystansu i powiedzieć, że życzę wszystkim innym artystom sukcesu oraz że postanowiłem zrobić co w mojej mocy, aby moje pragnienie sukcesu nie stało na przeszkodzie innym. Moim zdaniem nasza scena posiada wielu ciężko pracujących i utalentowanych artystów, których podziwiam i szanuję. Wszyscy na to zasłużyliście. Dziękuję za to, że przez te wszystkie lata wspieracie mnie i moją muzykę. Nadal będę Was wszystkich wspierał. Razem to zaczęliśmy, wzajemnie się potrzebujemy, jesteśmy w tym razem.” – Headhunterz

Jakby nie patrzeć, Headhunterz jest na tyle utytułowanym artystą i na tyle rozpoznawalną marką, że pozycja w DJ Mag TOP 100 DJs nie ma drastycznego wpływu na jego karierę. Właśnie dlatego nie musi on specjalnie zabiegać o głosy fanów, jednak być może ta wypowiedź sprawi, że więcej a nie mniej osób, odda na niego swój głos. Przekonamy się o tym 21 września, kiedy to zostaną ogłoszone wyniki!

https://www.instagram.com/p/BlbdNzKgksG

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.