Headhunterz odwołał (prawie) wszystkie występy i postanowił odpocząć!

4 Gru 2019

Willem Rebergen aka Headhunetrz postanowił odwołać prawie wszystkie grudniowe występy i przeznaczyć czas na odpoczynek. Na jego Instagramie pojawiła się informacja opublikowana przez jego zespół, z której jasno wynika, że Willem musi zregenerować siły. Jak długo Headhunterz postanowił odpocząć?

Headhunterz postanowił odpocząć

Tydzień temu, 26 listopada, na Instagramie Headhunterza pojawiła się informacja od jego zespołu, z której wynika, że Willem musi odpocząć. Do czasu powrotu, wszystkie rzeczy publikowane na jego media społecznościowych są autorstwa jego zespołu.

“Willem postanowił zwolnić i odpocząć. Do czasu kolejnego ogłoszenia, wszystkie posty na mediach społecznościowych będą publikowane przez jego zespół. Niedługo wróci, śledźcie informacje.” – informacja z Instagrama Headhunterza

Dziś pojawiła się aktualizacja, z której wynika, że Heady potrzebuje nieco więcej czasu na odpoczynek. Odwołał on wszystkie zaplanowane w grudniu występy, oprócz dwóch koncertów Holandii.

“W nawiązaniu do poprzedniego ogłoszenia Headhunterza opublikowanego w zeszłym tygodniu, w którym zapowiedział urlop, to ogłoszenie jest opublikowane przez jego management. Spędzając całe lata na koncertowaniu, walczeniu z jet lagami i przemieszczaniu się z jednej lokalizacji do drugiej, musiał pojawić się moment, w którym Willem będzie musiał odpocząć.

Wszystkie zaplanowane na grudzień występy zostały anulowane, oprócz dwóch koncertów w Holandii, a dokładnie Music Dome (14 grudnia) oraz Orange Heart – Paradiso (17 grudnia). Nadchodzące tygodnie będą przeznaczone na odpoczynek, naładowanie baterii, mając na uwadze jego zdrowie. Ograniczając stres, który jest nieodzownym elementem jego życia zawodowego, wierzymy że zyska przestrzeń do regeneracji i będzie mógł ponownie oddać się swojej pasji: tworzeniu muzyki i graniu.

W imieniu Willema, dziękujemy za ogromne wsparcie, które otrzymał z całego świata.” – zespół Headhunterza

Kiedyś trzeba odpocząć…

Być może była to osobista decyzja Headhunterza, a być może jego zespół i bliscy dostrzegli, że “coś jest nie tak” i postanowili zareagować. Niezależnie od scenariusza, dobrze że w przypadku przeciążenia, Willem skoncentrował się na swoim zdrowiu. Mam na myśli zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne, bo jak pokazują historie z branży muzycznej – trzeba dbać o oba aspekty życia. Grudzień, to dobry czas na odpoczynek i spędzenie czasu z rodziną, który mam nadzieję, Willem dobrze wykorzysta.

Zobacz również:

Headhunterz – Orange Heart (feat. Sian Evans)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.