Headhunterz rozpoczął serię vlogów! Zobacz pierwszy odcinek!

22 Wrz 2016

Headhunterz rozpoczął serię vlogów
Któż z nas nie chciałby stać się światowej sławy producentem i DJ-em, który występuje na największych festiwalach? Dla wielu to marzenie, ale skoro są na tym świecie ludzie, którym się udało oznacza to, że jest to osiągalne. Jednak zanim staniecie na głównej scenie Tomorrowland poinformuję Was, że Headhunterz rozpoczął serię vlogów. Dzięki nim możemy chociaż na chwilę zobaczyć życie gwiazdy od tej drugiej, często mniej znanej strony.

Seria nosi nazwę “Vlogs From Within”. W odróżnieniu od innych tego typu materiałów, Willem prowadzi spokojną narrację i na luzie opowiada o swoim życiu. Jak to zwykle bywa, czasem jest stresująco i dynamicznie, a czasem spokojnie pije kawę ze znajomymi w kafejce. Standardowo widzimy ujęcia ze scen festiwali oraz zaplecza organizacyjnego występów. Może i seria ta nie jest zmontowana w nowoczesny, hollywoodzki sposób, ale ma w sobie coś co przyciąga. Gwiazda tegorocznego Sunrise Festival ma więcej talentów niż tylko produkcja muzyki.

Poniżej znajdziecie link do pierwszego odcinka “Vlogs From Within”. Tak swoją drogą, jeśli jeszcze nie widzieliście, jak Headhunetrz mówi kilka słów po Polsku, to zapraszam TUTAJ.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.