Headhunterz & Skytech – Kundalini

10 maja 2016

13152799_1056824921050090_1224134473_n
Energetyczne electro dźwięki od Headhunterza i Skytecha. “Kundalini” to rezultat połączenia słodkich orientalnych wokali, z typowo rave’owymi brzmieniami. Track ten poruszy nie jeden tłum podczas tegorocznych festiwali. Kawałek został stworzony, jako zastrzyk energii, który z pełną siłą zadziała na niejednej imprezie.

Holenderski DJ i producent Willem Rebergen lepiej znany jako Headhunterz – artysta, który kieruje się otwartym umysłem i chęcią realizacji własnych celów. Muzyka stała się jego placem zabaw. Ostatnie dekady jego kariery to istny rollercoaster – podróż pełna wzlotów i upadków sprawiła jednak, że jego korzenie stały się solidniejsze i mocniejsze. Wewnętrzna intuicja sprawiła, że jego produkcje stały się barwniejsze i unikatowe. Od zawsze tworzył muzykę, która płynie z jego wnętrza. Po jego pierwszym sukcesie, jakim było ,,Colors” z Tatu, kontynuował swoją podróż tworząc kolejne genialne produkcje z takimi artystami, jak: Krewella, W&W, R3hab, Carnage, Crystal Lake, Hardwell czy Steve Aoki. Jego najważniejsze produkcje studyjne to, m.in.: ,,Won’t Stop Rocking”, ,,The Universe is Ours”, ,,The Power of Now”, ,,To Be Me” czy ,,Live Your Life”. Następnym krokiem w inspirującej ścieżce kariery Headhunteraz była współpraca z Skytechem nad ,,Kundalini”.

Na progu nowego rozdziału swojej kariery Skytech zagłębił się w świat elektronicznych dźwięków. W 2015 wydał niesamowity track ,,Tiger” we współpracy z R3hab’em i Fafaq’em oraz ,,Indigo” powstałe z Yves V oraz Fafaq. Zdążył już się zapisać w księgach muzyki elektronicznej – jednak to był dopiero początek. Rok 2016 przyniósł nam w jego wykonaniu kolejną świetną produkcję ,,Fever” – powstałą z Yves V oraz Fafaq. Muzyka Skytech’a to idealnie wyważone dźwięki i emocje w każdej nucie melodii, które w efekcie skutkują czystą energią na każdej imprezie. Pomimo czasu i zaangażowania, jakie poświęca na tworzenie muzyki, dzieli się również swoją pasję podczas live setów w klubach i na festiwalach.

,,Kundalini” otrzymało już support od takich gwiazd, jak m.in: Dimitri Vegas & Like Mike, Hardwell, David Guetta, KSHMR i The Chainsmokers.

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny teledysk, który ukazał się dziś na kanale Spinnin’ Records.

Linki do sklepów: spinnin.lnk.to/Kundalini

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.