Headhunterz jest w związku z modelką z Instagrama?

11 Paź 2019

Headhunterz opublikował zdjęcie z holenderską modelką Lindsey van der Hoeven aka Linnebel. Zdjęcie z Hiszpanii cieszy się sporą popularnością i wskazuje, że Willem i Lindsey są w związku. Wzajemne odpowiedzi na komentarze dają nieco więcej wskazówek.

Headhunterz zmienił styl

Do tej pory Headhunterz wstawiał na Insta zdjęcia tajemniczej kobiety. Tajemniczej, ponieważ nigdy nie ujrzeliśmy jej twarzy. Tym razem Willem wstawił pełną fotkę z holenderską, instagramową modelką Lindsey van der Hoeven, znaną jako Linnebel.

Headhunterz – Instagram

Oczywiście Linnebel również wstawiła, dokładnie to samo zdjęcie na swój profil na Instagramie. Fotkę skomentował Headhunterz, który napisał po prostu “<3”. Inna instagramowa modelka o nicku Yanitayancheva napisała “To jest tak dobre! Nareszcie”. Tutaj również Heady odpisał “<3”.

Związek dobrze się sprzedaje

Wiem jaki wydźwięk ma ten news, ale chciałem skorzystać z okazji, aby powiedzieć co myślę o tego typu zdjęciach. Czy tego chcemy czy nie, muzyka elektroniczna ulega coraz większej komercjalizacji. Momentami ciężko odróżnić dobrze nam znanych, “producentów muzycznych, którzy zaczynali w piwnicy” od gwiazd Pop. Już od dłuższego czasu widać tendencję, gdzie kolejni artyści chwalą się nowym super samochodem, posiadłością czy też związkiem. Generalnie – rzeczami i sprawami, które nie są związane z tym za co ich cenimy. Ostatnio temat związków w social media poruszył polski YouTuber – Sylwester Wardęga, który powiedział, że związek na Instagramie potężnie zwiększa ilość “serduszek”. Trudno się nie zgodzić, bo fotka – zarówno na profilu Lindsey, jak i Willema – zdobyła dwa razy więcej reakcji niż średnia profilu. To obszerny temat, który zapewne szerzej omówię w przyszłości. A tymczasem na koniec, aby pozostać przy muzyce, zostawiam Was z “Orange Heart”.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.