Headhunterz i Wildstylez otworzyli własną wytwórnię. Jest moc!

5 Lut 2018

maxresdefault

Minęło już kilka miesięcy od wielkiego powrotu Headhunterza na scenę muzyki Hardstyle. I choć zapewne popularność utworów Holendra nie jest tak wysoka, jak w czasach, gdy skupiał się on na bigroomowych brzmieniach, to mimo to bilans jest jak najbardziej pozytywny.

Nowe, pozytywnie zaskakujące single to jednak nie wszystko – Heady postanowił połączyć siły z Wildstylez’em – jednym z najbardziej cenionych producentów sceny Hardstyle. Nie mówię tu o wspólnym aliasie – wszak Project One powstał już dziesięć lat temu – a o wspólnej wytwórni muzycznej.

“Art Of Creation” zostało zaprezentowane podczas ostatniego odcinka “Hard with Style”, czyli podcastu Willema. Na ten moment głównymi filarami działalności są właśnie Headhunterz oraz Wildstylez, jednak na łamach wytwórni mają być wydawane także utwory producentów mniej znanych, ale nie mniej wartych uwagi.

Pierwszy release ma pojawić się już wkrótce – nie została jednak jeszcze podana dokładna data premiery, ani żadne inne szczegóły. Warto jednak śledzić działalność “Art Of Creation” z uwagą, bowiem obydwaj panowie bezapelacyjnie są na fali. Z pewnością możemy spodziewać się wielu bardzo dobrych nowości z ich strony! Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej wytwórni.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor