Headhunterz wraca na scenę. Mniej koncertów, więcej muzyki!

23 Sty 2020

Zespół Headhunterza opublikował nowe informacje o swoim podopiecznym. Wszystko wskazuje na to, że Willem czuje się coraz lepiej i już niedługo wróci na scenę. Producent skorzystał z chwili oddechu, przemyślał wiele spraw i postanowił wcielić w życie nowy plan. Oznacza to zarówno mniej, jak i więcej Headhunterza. Brzmi enigmatycznie? Już tłumaczę o co chodzi.

Headhunterz wziął urlop

Pod koniec listopada ubiegłego roku, na mediach społecznościowych Headunterza pojawiło się oświadczenie. Jego zespół ogłosił, że Willem potrzebuje chwili odpoczynku i od tego momentu wszystkie posty będą publikowane poprzez menedżment. Niedługo później, bo na początku grudnia, ukazało się kolejne oświadczenie. W skrócie, Headhunterz odwołał prawie wszystkie występy i postanowił wziąć urlop.

Wraca nowy-stary Headhunterz

Dziś otrzymaliśmy aktualne informacje o kondycji Willema, z których wynika, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Heady będzie stopniowo wracał do koncertowania i prowadzenia mediów społecznościowych, a także postanowił skupić się na produkcji muzyki.

“Drodzy fani,

minęły pierwsze tygodnie 2020 roku, cieszymy się że możemy udostępnić Wam nowe informacje o Willemie. W nadchodzący weekend, Willem wystąpi po raz pierwszy w tym miesiącu w Finlandii, a w kolejnym tygodniu w Tajlandii. Stopniowo będzie gotowy, aby występować coraz częściej.

W nadchodzących tygodniach, w luźny sposób, Willem powróci do prowadzenia mediów społecznościowych. W 2020 roku zamierza przeznaczyć dużo czasu na tworzenie w studiu, a także na odnalezienie nowego balansu pomiędzy pracą i życiem prywatnym. W 2020 będzie mniej koncertów, ale z pewnością więcej muzyki. Zespół Headhunterza chce Wam podziękować za wszystkie miłe słowa, wsparcie i zrozumienie, które wszyscy okazaliście. Dziękujemy Wam, Hardstyle Family.

Z wyrazami szacunku,
Team Headhunterz”

Łatwo można wywnioskować, że ciągłe bycie w trasie koncertowej dało w kość Willemowi. Zaburzenie rytmu dnia, jet lagi, nieustanny stres i presja po prostu przekroczyły krytyczny poziom. Cieszy mnie, że Heady nie wraca do układu, który go męczył, a zamiast tego wprowadza zmiany. Mniej koncertów, ale za to więcej czasu na produkcję muzyki i odnalezienie balansu w życiu.

A jak o koncertowaniu mowa, to przypominam, że Headhunterz wystąpi w Polsce na Heartbeat Festival 2020. Willem przybędzie do Trzcianki już 26 czerwca. Bilety możecie zakupić tutaj: https://heartbeat.abilet.pl

Jeśli szukacie wyjazdów na wydarzenia związane z Hardstyle, to warto zapoznać się z ofertą polskiej firmy HardTripy. Oferują oni w pełni zorganizowane wyjazdy na wydarzenia z muzyką Hard, w tym np. na słynny Defqon.1. Więcej informacji: https://www.hardtripy.pl/defqon1-2020

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.