Heartbeat Festival 2020 – Trzech artystów i start sprzedaży biletów!

Poznaliśmy pierwszych trzech artystów, którzy otworzyli line-up Heartbeat Festival 2020. Organizatorzy zapowiedzieli rozwój tego wyjątkowego projektu, który łączy w sobie zabawę i szczytny cel. Wydarzenie znane niegdyś jako Beach Party Trzcianka, wchodzi na nowy poziom, a ogłoszone dzisiaj gwiazdy są dobitnym potwierdzeniem tych słów. Kogo ujrzymy w Trzciance i ile kosztują bilety?

Gwiazdy zawitają do Trzcianki

Heartbeat Festival rozpoczęło ogłaszanie line-upu od trzech dobrze Wam znanych aliasów. Organizatorzy zapowiadali rozwój festiwalu, który w ramach świętowania 10-lecia zmienił nazwę. W związku z tym fani wydarzenia liczyli na wyjątkowy skład artystów i z pewnością się nie zawiedli. To dopiero trzy ogłoszenia, a już teraz są one solidną podstawą do zakupu biletu i zarezerwowania urlopu pod koniec czerwca.

Salvatore Ganacci – 27.06 | Heartbeat Festival 2020

Jako pierwszy pojawił się Salvatore Ganacci, który słynie ze swojego niekonwencjonalnego show, które zaprezentował, m.in. na głównej scenie Tomorrowland. Nagrania ukazujące jego taniec, okrzyki i inne formy zabawy z publiką zgarniają miliony wyświetleń.

Gdziekolwiek się pojawi, roztacza wokół siebie pozytywną energię i zaraża wszystkich entuzjazmem. Wydawało się, że liczba gagów, które można zrealizować na festiwalowej scenie jest ograniczona, jednak Salvatore pokazuje, że jego kreatywność nie ma granic.

Salvatore Ganacci | Heartbeat Festival 2020

Headhunterz – 26.06 | Heartbeat Festival 2020

Jako drugi został ogłoszony Headhunterz, który był prawdopodobnie największą niespodzianką. Myślę, że mało kto spodziewał się ikony muzyki Hardstyle w line-upie Heartbeat Festival. Jest to ukłon w stronę polskich fanów cięższych brzmień, którzy z pewnością ucieszyli się tej informacji.

Headhunterz – Orange Heart (feat. Sian Evans)

Swego czasu Headhunterz zaliczył przygodę z EDM, wówczas stworzył utwór, m.in. z polskim producentem o aliasie Skytech. Następnie wrócił do swoich korzeni, ponownie odnalazł samego siebie i zapisuje kolejne karty swojej historii. Osobiście szanuję go z wielu powodów i z pewnością jednym z nich jest “Orange Heart”, do którego regularnie wracam.

Headhunterz | Heartbeat Festival 2020

Brooks – 26.06 | Heartbeat Festival 2020

Bliski przyjaciel Martin Garrixa, z którym wydał przebój “Byte”, ale również znany z radiowego przeboju “Like I Do”, w którym uczestniczył również David Guetta. Brooks ma na swoim wiele sukcesów, które przysporzyły mu tysiące wiernych fanów z całego świata. Thijs wykreował swój unikalny styl, który łatwo usłyszeć w każdej z jego produkcji.

David Guetta, Brooks & Loote – Better When You’re Gone

Brooks to artysta, o którym już zawsze będę pamiętał, bo to właśnie z nim przeprowadziłem swój pierwszy w życiu wideo-wywiad. Kolejny raz spotkałem się z nim podczas Sunlake Festival, również w Trzciance, gdzie po raz kolejny nagraliśmy materiał. Na podstawie tych dwóch spotkań mogę stwierdzić, że Brooks to niezwykle sympatyczny i skromny człowiek. Naprawdę cieszę się, że będę mógł kolejny raz usłyszeć jego set, tym razem podczas Heartbeat Festival.

Brooks | Heartbeat Festival 2020

Ruszyła sprzedaż biletów

Dziś o 20:00 wystartowała sprzedaż biletów ze specjalnej puli EARLY. Karnet zapewniający wstęp na festiwal w piątek i sobotę kosztuje 149 zł. Sami przyznacie, że nie jest to wygórowana kwota, a szczególnie biorąc pod uwagę, że dochód ze sprzedaży wejściówek jest przekazywany na cele charytatywne.

Po wyprzedaniu karnetów EARLY, pojawi się standardowa pierwsza pula w cenie 159 zł. Dokładne ceny i aktualnie dostępne bilety znajdziecie na stronie poniżej.

Heartbeat Festival 2020 – Bilety: https://heartbeat.abilet.pl
Dołącz do wydarzenia: http://bit.ly/HeartbeatFestivalWydarzenie

Myślę, że nikt nie spodziewał się tak mocnego rozpoczęcia line-upu. Te trzy aliasy są wystarczającym powodem by zakupić bilet, tym bardziej, że to dopiero początek ogłoszeń.

Heartbeat Festival 2020 odbędzie się dniach 26-28 czerwca w Trzciance (koło Poznania). Wydarzenie łączy w sobie wspaniałą zabawę i rodzinną atmosferę z działalnością charytatywną. Co roku, dochód ze sprzedaży biletów jest przekazywany na szczytny cel, jak np. remont szpitalnego oddziału dziecięcego. W tym roku festiwal świętuje swoje 10-lecie, któremu towarzyszyła zmiana nazwy z Beach Party Trzcianka na Heartbeat Festival. Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą imprezę, dołożyć swoją cegiełkę na szczytny cel i poznać innych ludzi o wielkim sercu, to koniecznie wpadaj do Trzcianki!

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.