Heldeep Records – Pierwsza EP z wytwórni Olivera Heldensa

24 Lis 2015

heldeep-records-talent-ep-news

Rok 2015 stał się rokiem założenia wielu nowych wytwórni muzycznych. Dosłownie dzień po dniu, spływały informacje o kolejnych labelach, które znalazły się pod opieką znanego producenta. Jedną z nowych marek jest “Heldeep Records”, które należy – jak łatwo się domyśleć – do Olivera Heldensa. Najciekawszą rzeczą w nowej wytwórni jest to, jaki obierze kierunek rozwoju. W przypadku Heldensa mogliśmy się spodziewać po prostu wydań Future House, jednak czas pokazał, że spektrum utworów spod szyldu Heldeep jest znacznie większe.

Myślę, że nie przesadzę jeśli napiszę, że póki co, Heldeep Records święci pasmo sukcesów. “Renegade Mastah” i “Scrub The Ground” były i są, jednymi z częściej granych utworów podczas festiwali. Tym bardziej czekałem, aż Oliver zacznie promować mniej znanych producentów i weźmie ich pod swoje skrzydła. Tak też się stało, czego efektem jest debiutancka EP-ka o nazwie “Heldeep Talent EP”. W jej skład wchodzą cztery utwory, które zdecydowanie są warte uwagi. Przesłuchajcie, nie pożałujecie!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.