“I Am Hardwell – Living The Dream”, czyli nowy film dokumentalny o Hardwellu (Trailer)

8 Lip 2015

hardwell-i-am-hardwell-living-the-dream-news

Dwa dni temu na kanale YouTube Hardwella odbyła się transmisja “I AM HARDWELL”. Jest to film dokumentalny z 2013 roku opowiadający historię holenderskiej gwiazdy EDM. Wydawałoby się, że temat został wyczerpany i nie ma co czekać na sequel, a jednak! Pojawiła się 40-sto sekundowa zapowiedź “I Am Hardwell – Living The Dream”. W trakcie tego krótkiego fragmentu możemy zobaczyć ujęcia z olbrzymich festiwali, pracy w studio i zza kulisów samych występów. Całość zmontowana jest w iście hollywoodzkim stylu wliczając w to budującą napięcie muzykę i końcowe napisy. Premiera zapowiedziana jest na jesień tego roku.

Szczerze mówiąc, to nie bardzo rozumiem tego typu działanie. Fajnie, że ma fantastyczne życie, które może być dla wielu inspiracją, ale DWA filmy dokumentalne w przeciągu 2-3 lat? Póki co daleko mi do oceny, bo nie widziałem jeszcze omawianego materiału, ale zaczynam mieć wrażenie przerostu formy nad treścią.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.