I.GOT.U o sztucznym uśmiechu i problemach psychicznych. Tajemniczy projekt!

23 Gru 2019

Adam Skrzypiec aka I.GOT.U opublikował na swoich mediach społecznościowych tajemniczy filmik. W trwającym prawie 2,5 minuty materiale, poruszył temat sztucznego uśmiechu, którym starał się ukryć swoje problemy. Wspomina o mentalnej katastrofie, braku radości z działania i życiowym zagubieniu, a także o lęku przed rozmową z bliskimi. Czym jest tajemniczy projekt I.GOT.U?

Przecież on się zawsze uśmiecha

Myśląc o I.GOT.U momentalnie mamy przed oczami obraz roześmianego Adama, który z dystansem i luzem podchodzi do życia. W żaden sposób nie przychodzi nam do głowy, że mógłby on mieć jakieś poważne problemy, tym bardziej, że prowadzi imprezowy styl życia. Radosne zdjęcia na fanpage, krótkie Insta Stories z humorem i mnóstwo energii na scenie – czy taki człowiek może być nieszczęśliwy?

Ten obraz “radosnego I.GOT.U” jest tak silny, że aż było mi nieswojo patrzeć na jego poważną minę, którą ukazał w filmiku. Jakaś część mnie cały czas miała wrażenie, że za chwilę się uśmiechnie, zażartuje i rozładuje atmosferę, ale… nie tym razem. Adam od samego początku mówi o problemach psychicznych, chorobach i lęku przed rozmową.

“Ostatnie lata była dla mnie niesamowitym wyzwaniem. Liczne choroby, problemy psychiczne… mógłbym tak wymieniać w nieskończoność. Przez te wszystkie lata jednak, nosiłem na sobie szeroki uśmiech, którym zarażałem wszystkich. Mimo tych najcięższych chwil, uśmiech nigdy nie schodził mi z twarzy, co stało się prawdziwym problemem” – I.GOT.U

I.GOT.U szykuje tajemniczy projekt

I.GOT.U chce nam opowiedzieć o tych trudnych przeżyciach, trudnych emocjach, jednak ciężko byłoby to oddać radosną muzyką, którą do tej pory tworzył. Już jutro, 24 grudnia w Wigilię Bożego Narodzenia, światło dzienne ujrzy projekt, nad którym Adam pracował od dłuższego czasu.

“Razem ze mną przeżyjecie to co przeżywałem w tym czarnym okresie. Krok po kroku, utwór po utworze” – I.GOT.U

Czym dokładnie okaże się zapowiadany projekt? Wszystko wskazuje na to, że usłyszmy zupełnie inną twórczość Adam Skrzypca. Być może pod nowym aliasem i nowym logo, które możemy ujrzeć na końcu filmu. Jestem wyjątkowo mocno zaintrygowany tą zapowiedzią, która sama w sobie niesie przekaz. Po pierwsze – nie bójmy się rozmawiać o problemach, a po drugie – nauczmy się rozróżniać przyklejone maski, od prawdziwego nastroju. Czym zaskoczy nas I.GOT.U, tego dowiemy się już jutro!

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.