IMPAQT 2019 – Festival Of Titans. Zobacz aftermovie!

14 Paź 2019

IMPAQT “Festival Of Titans” – tak brzmi nazwa nowego projektu od znanej organizacji Q-Dance. Legendarna lokalizacja ubrana w nowy format, jawiła się jako idealny sposób na zakończenie letniego, festiwalowego maratonu. Dla wszystkich fanów cięższej muzyki tanecznej, było to kuszące, ale i wzbudzające pewne obawy wydarzenie. W sieci pojawił się oficjalny aftermovie z IMPAQT 2019, który ukazuje bogactwo tej imprezy.

Q-Dance zapowiedziało zmiany

To legendarne miejsce, o którym wspomniałem, to lotnisko Weeze w Niemczech. W ubiegłym roku po raz ostatni na terenie lotniska odbył się Q-Base Festival. Wydarzenie to nieprzerwanie od 15 lat cieszyło się wielką popularnością, nie tylko ze względu na szeroki przekrój muzyki Hardstyle oraz Hardcore, ale również na niepowtarzalną lokalizację nieopodal czynnego pasa startowego. W ubiegłym roku Q-Dance zapowiedziało zmiany, które wzbudziły wiele wątpliwości wśród fanów, jak i również głosy niezadowolenia.

A jednak zmiany na lepsze?

Względem Q-Base Festival zmieniły się godziny, w których odbywa się event. Wydarzenie trwało od 14:00 do 02:00, podczas gdy Q-Base trwał od 17:00 do 07:00. Jako, że jest to festiwal “Tytanów” lokacja została podzielona na 3 sektory. Każdy z sektorów został odrębnym światem, w skład którego wchodziły dwie sceny, na których panowały brzmienia Hardstyle i Hardcore.

IMPAQT 2019 – Aftermovie

Pomimo wątpliwości wielu fanów, okazały się one na wyrost. Zapowiadane zmiany wyszły na dobre, a i różnorodny line-up zadowolił każdego fana Hardstyle i Hardcore. Q-Dance to solidna marka, która potrafi zrealizować plan od A do Z. Koniecznie zobaczcie oficjalny aftermovie z IMPAQT 2019, który zapiera dech w piersi!

Impaqt Festival 2019 – Aftermovie

O autorze

Avatar autora
Przemysław Ciupek editor

Pasjonat muzyki i organizacji wydarzeń. Niespełniony artysta. Miłośnik piłki nożnej oraz mody męskiej.