Imprezowe Black Friday – Gdzie kupicie tańsze bilety?

29 Lis 2019

Słynne “Black Friday” podbiło również polski rynek i to nie tylko w kontekście elektroniki, ale również wydarzeń muzycznych. Tylko dziś możecie kupić tańsze bilety na imprezy, które odbędą się w tym, jak i przyszłym roku. Gdzie i na jakie wydarzenia kupicie bilety?

Duże zniżki na duże imprezy

Warto dziś śledzić media społecznościowe firm odpowiadających za organizację imprez, bo wiele z nich przygotowało zniżki na bilety. Czasem są to znaczące promocje, a czasem po prostu okazja do zakupienia wejściówek w cenie z pierwszej puli, która zwykle jest mocno ograniczona. Zdecydowana większość z tych promocji trwa jedynie do końca dnia, tj. 29 listopada!

Trzydniowy karnet został przeceniony z 349 zł na 299 zł. Oznacza to, że możemy aktualnie zakupić bilet na całe wydarzenie w cenie zbliżonej do puli “FEST fan tix”.

Co prawda, nie jest to promocja sama w sobie, ale dziś wystartowała sprzedaż biletów na przyszłoroczną edycją Instytut Festival. Aktualnie dostępna jest najtańsza pula “Early Birds”, gdzie karnet kosztuje 145 zł.

21 lutego do Warszawy zawita Tycho i na ten koncert również jest dostępna zniżka. Nie jest duża, bo z 89 zł na 80 zł, ale zawsze coś!

W przyszłym roku Scooter wystąpi w Polsce aż trzy razy,a przynajmniej tyle koncertów zostało ogłoszone. Odbędą się one we Wrocławiu, Katowicach i Warszawie. Bilety zostały przecenione ze 139 zł na 101 zł i dotyczy to wszystkich trzech wydarzeń.

Już 6 grudnia w Warszawie, w sali koncertowej Progresja wystąpią Matisse & Sadko. Jako support zagrają, m.in. Thomas Cloud oraz Skytone. W sprzedaży jest aktualnie druga pula wejściówek w cenie 45 zł, ale ze względu na Black Friday, tylko dziś bilety są za jedyne 20 zł.

Jeśli planowaliście wybrać się na koncert Borisa Brejchy w Warszawie, to warto już teraz kupić bilet, bo rozchodzą się bardzo szybko. Tym bardziej warto to zrobić dzisiaj, bo obowiązuje przecena ze 189 zł na 180 zł. Z jednej strony to niedużo, ale z drugiej – biorąc pod uwagę zainteresowanie – i tak fajnie, że coś możemy zaoszczędzić.

Wydarzenie już jutro, więc jeśli ktoś z Was zastanawiał się czy wyruszyć na polską edycję DLDK, to ta promocja może pomóc podjąć decyzję. Organizatorzy przecenili bilety z 250 zł na 230 zł.

Organizatorzy wprowadzili promocję na bilety Premium, w skład których wchodzą, m.in. rejs po jeziorze czy też koszulka. Normalna cena, to 189 zł a po zniżce 132 zł.

Oficjalny, polski partner festiwalu Untold, firma TravelFest również przygotowała ofertę z okazji Black Friday. Wszyscy zainteresowani mogą kupić bilet na Untold 2020 w cenie z pierwsze puli, która w oficjalnej dystrybucji rozeszła się w kilka minut.

Dobry pomysł na prezent

Warto skorzystać z “Imprezowego Black Friday” i zakupić bilety na wydarzenia, w których chcecie uczestniczyć w tym, jak i przyszłym roku. Jest to też ciekawy pomysł na prezent, którym jest wspólny wypad na muzyczny event.

Jeśli zauważyliście promocje, których nie ma na liście, to koniecznie dajcie znać w komentarzu pod postem na fanpage! Będę aktualizował tę listę o nowe promocje.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.