Indox zagra w czeskim Helax Radio. Bass House pełną gębą!

19 Gru 2019

Już 20 grudnia o godzinie 19:00 polski producent Indox, zagra w czeskim Helax Radio. W trakcie audycji zostanie przeprowadzony wywiad z Kamilem, a następnie zaprezentuje on swój set. Czeka nas potężna dawka bass house’owej muzyki, a być może i nowe, niewydane kawałki Indoxa.

Coś dla fanów wytwórni Confession

Kamil Pawelek aka Indox jest jedynym polskim producentem, który zawitał do wytwórni Confession. Prowadzony przez Tchami’ego label, zdobywa coraz większe uznanie i utwierdza swoją pozycję na rynku muzycznym. Miło, że również w tej wytwórni mamy swojego przedstawiciela i to nie byle jakiego!

Indox – House Party

Wszystko zaczęło się w październiku 2018 roku, kiedy to Indox wydał w Confession pierwszy kawałek o nazwie “House Party”. Wcześniej mogliśmy usłyszeć ten numer, m.in. w setach samego właściciela labelu – Tchami’ego. Jak się okazało, nie była to jednorazowa przygoda, bo Polak wydał kolejne dwa utwory, tj. “Hold You” i “Braa” – również w Confession. Sukcesy te zaowocowały występem na Sunrise Festival 2019, a konkretnie na scenie “No Redemption”, której headlinerami byli wspomniany Tchami oraz Malaa.

Indox w Helax Radio – Start 19:00

Już jutro, 20 grudnia, o godzinie 19:00 wystartuje audycja w czeskim radiu Helax, której gościem będzie Indox. Całość będzie składała się z dwóch części, tzn. wywiad oraz set. Oba aspekty są warte uwagi, bo zapewne dowiemy się nieco więcej o współpracy Kamila z Confession, a także planach na rok 2020. Równie ciekawy będzie mix, bo Polak zapowiedział bass house’owe brzmienia, wśród których – być może – usłyszmy jeszcze niewydane kawałki jego autorstwa.

Słuchaj online tutaj: www.helax.cz
Wydarzenie: facebook.com/events/2474427762876515

Zobacz również:

Indox | Helax Radio 93,7 – Start 19:00

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.