Jacek Stachursky podbija notowania YouTube. “Doskozzza” w polskiej karcie “Na czasie”!

6 Kwi 2019

Ciężko przejść obojętnie widząc alias “Stachursky”, następnie tytuł “Doskozzza” i psychodeliczną okładkę. Nie mniej ciekawie jest po kliknięciu i przesłuchaniu utworu. Fani muzyki elektronicznej zapewne usłyszą w nim motywy z Psy-Trance, które podkreśla dynamiczny i przykuwający uwagę teledysk. Cała otoczka w połączeniu z wokalem Stachurskiego sprawiły, że utwór cieszy się dużą popularnością w sieci – czego dowodem są liczby na YouTube.

W ciągu dwóch dni od premiery “Doskozzza” zaliczyła przeszło 250 000 wyświetleń! Nie dalej jak wczoraj, kawałek był na 4 miejscu w polskiej karcie “Na czasie”, a aktualnie jest to 5 pozycja. Oczywiście nie umknęło to uwadze Stachurskiego, który podziękował swojej “brygadzie” za tak dużą aktywność.

“Brygado! Dzięki Wam, Waszemu zaangażowaniu i wsparciu mamy #4 miejsce na karcie na czasie !!! Jesteście najlepszymi Siostrami i Braćmi, dlatego łoimy dalej DOSKOZZZĘ na pełnym wygarze, bo do #1 miejsca już tak niewiele brakuje ! Ja oraz Wszechpotężny Etyzer będziemy za to zobowiązani do końca galaktyki świetlnej !!!” – komentarz Stachurskiego

Pan Jacek, który – co warto zaznaczyć – jest członkiem grupy Essential Music na Facebooku, bardzo wczuł się w swoją rolę “przybysza z przyszłości”. A przynajmniej ja tak interpretuję jego postać, którą kreuje na swoich social media. Wystarczy przeczytać jeden z postów na fanpage’u “Doskozzza”, aby wczuć się w ten specyficzny klimat. Sami przyznacie, że jest to jeden z ciekawszych opisów premiery utworu.

“Razu pewnego, przebywając na Dachu Świata w krainie Oświeconych Wojowników, uczestniczyłem w uroczystym spotkaniu, podczas którego poznałem pewnego czcigodnego Mistrza. Ów Mistrz Etyzer, dowiedziawszy się, że jestem z Polski, bardzo się ucieszył i wzruszył. Okazało się, że swego czasu, gościł kilka tygodni w naszym pięknym kraju, przemierzając go wzdłuż i wszerz, jednocześnie opisując mi szczegółowo jeden tydzień, który spędził z pewną grupą młodych ludzi zwaną ‘SZACOWNI KORBIARZE’. Słuchając Jego frapującej opowieści, dotarło do mnie, że powinienem to opisać. I tak powstała DOSKOZZZA! Żółta Magnetyczna Gwiazda Otaczająca Centralny Zielony Zamek Synchronizacji.” – fanpage Doskozzza

“Doskozzza” jest częścią nadchodzącego albumu Stachurskiego o nazwie “2K19”. Jego premiera zapowiedziana jest na 20 września, a w jego skład wejdzie 12 utworów, jak m.in. “Zimna lufa” czy “Szampan i truskawki”.

Jeśli chcecie usłyszeć i poczuć na własnym ciele “Doskozzzę”, to jest na to szansa, bo Stachursky zagra jako support przed koncertem Scootera na warszawskim Torwarze.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.