Jack U – Film z całego koncertu “Full Flex Express” w Toronto

13 Lip 2015

jack-u-toronto-live-news

Jack U, to aktualnie jeden z najlepszych muzycznych projektów. Połączenie umiejętności Diplo i Skrillexa zaowocowało albumem, który podbił światowe notowania. Nawet utwór z jakże kontrowersyjną postacią jaką jest Justin Bieber, wypadł nadspodziewanie dobrze, jednocześnie stając się najbardziej charakterystyczną produkcją z krążka. Nie można również zapomnieć o występie na zamknięcie Ultra Music Festival 2015, które mocą, rozmachem i energią przebiło wszystkie inne sety.

W 2012 roku Skrillex wystartował ze swoją trasą koncertową “Full Flex Express”. Ostatni przystanek miał miejsce w Toronto w Kanadzie. Z całego występu był prowadzony livestream za który odpowiedzialna była firma Yahoo. Wspólnie z Jack U w koncercie wzięli udział Zeds Dead, A$AP Ferg, Tycho, Kiesza, Hundred Waters oraz Anna Lunoe i Mija. Cały występ można obejrzeć na YouTube i to w jakości HD. Prawie 90 min. kapitalnej imprezy. To trzeba zobaczyć!

https://www.youtube.com/watch?v=De6_CCzDQUU

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.