Jauz zagrał nowy utwór z Tiësto!

21 Cze 2016

jauzxtiestoedc

Już za nami Electric Daisy Carnival w Las Vegas (sety stamtąd znajdziecie tutaj). Cała oprawa audiowizualna tego festiwalu zrobiła naprawdę ogromne wrażenie, jednak jeszcze ważniejszą kwestią jest line-up, który stał w tym roku na naprawdę ogromnym poziomie. Zedd, Hardwell, Axwell & Ingrosso czy Eric Prydz to tylko kilka z całej masy znany na całym świecie aliasów, które pojawiły na scenie w Las Vegas.

W piątek swój set zagrał coraz popularniejszy DJ pochodzący z USA. Oczywiście mowa tutaj o królu bass housowych brzmień – Jauz’ie. Był to, jak zawsze, set przepełniony piosenkami z gatunku Bass House, Fidget czy Trap.

Amerykanin postanowił zaskoczyć obecnych na imprezie fanów i zaprosił na scenę jednego z najbardziej znanych, holenderskich producentów muzycznych. Na scenę wkroczył Tiësto, co jest naprawdę rzadkością, gdyż zazwyczaj to on zaprasza na scenę producentów, z którymi zrobił wspólny utwór. Ich nowy track to oczywiście gatunkowo Bass House, jednak taki najwyższych lotów. Nagrania z seta Jauza możecie posłuchać poniżej.

Jauz pojawi się już 23 lipca na Sunrise Festival w Kołobrzegu i, kto wie – może również zaprosi kogoś ciekawego na scenę.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor