Jauz założył własną wytwórnię i zaprezentował nową EP-kę. Jest polski akcent!

10 Lis 2017

JAUZ

Dwa lata temu na scenę EDM szturmem wkroczył Jauz, będąc jednym z pierwszych artystów produkujących muzykę Bass House. Nie marnował on czasu, dzięki czemu przez te dwa lata mogliśmy obserwować rozwój Amerykańskiego producenta, także w inny gatunkach muzycznych. To z pewnością zwiększyło apetyt słuchaczy, który był podsycany pojedynczymi premierami Sama.

Teraz przyszła pora na nieco więcej materiału oraz ważny krok w karierze. Zacznijmy od pierwszej z wiadomości, czyli premiery najnowsza EP-ki Jauza o nazwie “Off The Deep End Vol. 1”, która jest dostępna już teraz. W jej skład wchodzi 12 utworów, z czego część z nich mogliśmy już usłyszeć w setach, jak i na kanale YouTube artysty. Na szczególną uwagę zasługuje remix “The Game” autorstwa naszego rodaka Sikdope’a.

Pora na drugą ważną informacją, jaką jest miejsce wydania tej EP-ki. Jauz postanowił założyć swoją własną wytwórnię muzyczną “Bite This!”. Omówione kawałki są debiutanckimi premierami nowego labelu.

Ze swojej strony życzę Jauzowi samych sukcesów, co może okazać się pomocne, bo rynek zalewany jest kolejnymi labelami. Mimo wszystko, po przesłuchaniu tej EP-ki jestem optymistycznie nastawiony, tym bardziej, że zawiera ona remix Sikdope’a!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor