Jauz zremixował jeszcze niewydany utwór Knife Party “PLUR Police”

4 Paź 2015

jauz-knife-party-remix-news

Pod aliasem Jauz, kryje się 21 latek z Los Angeles, którego prawdziwe imię i nazwisko, to Sam Vogel. Jego kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. Przeglądając jego profil SoundCloud można z łatwością zauważyć, że eksperymentował z różnymi gatunkami muzycznymi. Trap, Electro, Deep House, Future Garage, aż wreszcie odnalazł swoje unikalne brzmienie, które jest po części mieszanką każdego z wcześniej wymienionych stylów.

Jego ostatnie produkcje wydane w Spinnin’ Records, czyli “Rock The Party” i “Deeper Love”, goszczą w setach topowych gwiazd EDM. Podczas jednego z ostatnich występów, Jazu zagrał swój remix jeszcze niewydanego utworu Knife Party “PLUR Police”. O ile oryginał utrzymany jest w klimacie Future House, o tyle remix, to totalny, dubstepowy killer. Potężne brzmienie, pełne energii i mocy. Póki co nie ma informacji na temat premiery interpretacji Jauza, natomiast EP od Knife Party ma ukazać się “już niedługo”.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.