Pożar jednej ze scen “UNITE with Tomorrowland”!

unite-with-tomorrowland-spain

Drugi weekend festiwalu Tomorrowland trwa w najlepsze. W sobotę nadszedł czas na to, aby energia płynąca z Boom ogarnęła nie tylko klubowiczów na miejscu czy słuchaczy przed komputerami. W tym roku bowiem w siedmiu lokalizacjach na świecie odbywały się imprezy pod nazwą “UNITE with Tomorrowland”, podczas których – oprócz występów DJ-ów i producentów – były transmitowane na żywo za pomocą telebimów, sety Armina van Buurena, KSHMR’a i Dimitri Vegas & Like Mike.

Nie pomyliłem się w liczeniu – imprezy miały odbyć się w ośmiu lokalizacjach, jednakże z przyczyn atmosferycznych został odwołany event, który miał odbyć się na Tajwanie.

Jednym z miejsc, w którym odbywał się ten event, jest Barcelona, gdzie – oprócz setów z satelity – na żywo zagrać mieli między innymi Sebastian Ingrosso czy Afrojack.

Niestety jednak, ich występy nie doszły do skutku. Powód jest dosyć niespotykany, bowiem scena podczas pokazu pirotechnicznego towarzyszącemu transmisji seta Armina – stanęła w płomieniach.

Według straży pożarnej powodem wzniecenia ognia mogło być użycie przy budowie scenicznych dekoracji materiałów łatwopalnych. Sama impreza została zakończona, a około 22 tysiące bawiących się – ewakuowanych. Nie stwierdzono rannych ani ofiar śmiertelnych.

Na naszym fanpage’u pojawił się komentarz osoby, która była na miejscu zdarzenia:

screenshot_3

Poniżej znajdziecie nagrania zarejestrowane przez osoby będące na miejscu.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor