Jess Glynne – Take Me Home (Tiesto Remix)

1 Gru 2015

jess-glynne-take-me-home-tiesto-remix-premiera

W świecie elektronicznej muzyki, gdzie pojedynczy człowiek z laptopem może samodzielnie stworzyć niesamowitą melodię, pozostaje jeden element, który może wznieść utwór na inny poziom – wokal. Jasne, jest wielu ludzi, którzy taśmowo podkładają swój śpiew do niezliczonej ilości produkcji, ale są też tacy, jak np. Adele, którzy powodują ciarki na ciele. Nie inaczej jest z Jess Glynne, którą możecie kojarzyć z przebojów, takich jak: “My Love” Route94, czy “Real Love” Clean Bandit.

W sierpniu ukazał się jej album o nazwie “I Cry When I Laugh”. W jego skład wchodzi 13 utworów, w tym jeden z popularniejszych – “Take Me Home”. To właśnie ten kawałek doczekał się remixu legendy elektronicznej muzyki, a konkretnie Tiesto. Spodziewałem się kolejnego, nudnego i schematycznego Bigroomu, ale przeżyłem pozytywne rozczarowanie. Holender postawił na house’owe brzmienia, które idealnie dopełniają wokal Jess. Może i całość brzmi trochę komercyjnie, ale naprawdę może się podobać. W każdym razie warto sprawdzić!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.