Jewelz & Sparks vs. D.O.D – Hoe

25 Kwi 2016

13090396_1046184212114161_319307136_n
Ostatnie trendy w EDM wyraźnie się zmieniły. Artyści coraz coraz bardziej spuszczają z tonu w swoich studyjnych produkcjach, które coraz częściej nie nawiązują do typowo bigroomowych i tym samym ciężkich brzmieniowo, festiwalowych setów. Znajdują się ciągle tacy co również nie zwalniają tempa w swoich produkcjach studyjnych, trzymając się swojego stylu.

Idealnym przykładem jest niemiecki duet Jewelz & JeweSparks. Julius i Gregor – bo o nich mowa – to artyści którzy swoją karierę rozpoczeli we Flamingo Recordings. Do tej pory wydali utwory w takich wytwórniach, jak Spinnin’ Records, Revealed Recordings, Maxximize Records, czy – jak ich najnowsza produkcja ,,Hoe” – w Doorn Records.

,,Hoe”to produkcja, która powstała we współpracy z D.O.D. Electro House’owe brzmienia z naprawdę przyciągającym rytmem z pewnością zagoszczą u nie jednego artysty w setach podczas tegorocznego sezonu festiwalowego. Do tej pory track zdobył support, m.in Hardwella, Blasterjaxx, Tujamo, Toma Swoona i wielu innych.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.