John Askew zmiażdżył Steve Aokiego i Davida Guette

31 Lip 2015

steve-aoki-titanic-john-askew-news

John Askew, to znany producent elektronicznej muzyki z gatunku Trance. Pochodzi z Wielkiej Brytanii, a jego produkcje były wydawane w takich labelach jak Duty Free, Ministry of Sound, Euphonic czy Vandit. Aktualnie prowadzi własną wytwórnię o nazwie Discover. Jest to poważana osoba w świecie muzyki, mimo że nie jest topową gwiazdą festiwali. Oprócz muzycznych dokonań, swoje 5 minut sławy miał w 2013 roku, kiedy to – w dość wyrafinowany i sarkastyczny sposób – skrytykował twórczość Avicii-ego. Tym razem postanowił się wypowiedzieć na temat nowego remixu Steve Aokiego i piosenki Davida Guetty. Obie mogliśmy usłyszeć na Tomorrowland. Koniecznie przeczytajcie całość, bo osobiście płakałem ze śmiechu.

“Nie wiem kto jest większym głupkiem – Aoki czy tysiące ludzi, którzy razem stoją, patrzą i śpiewają w rytmie tego – przypominającego brzmieniem wypadek samochodowy – utworu. Tutaj pojawia się kolejny akt bezwzględnego, muzycznego wandalizmu – ‘If You’re Happy And You Know It Clap Your Hands’.

Na pewno to jest cały tekst? Nie mogło być gorzej – nie?

Jeśli byłeś w tym tłumie, jeśli odpowiedziałeś ‘tak’ na pytanie ‘czy mi ufacie’, jeśli śpiewałeś, jeśli byłeś wtedy ‘szczęśliwy i wiedziałeś o tym i klaskałeś w dłonie’ – to musisz się chwilę zastanowić, spojrzeć w lustro i samemu oszacować, co na Boga masz w miejscu w którymi powinien być mózg.

Bezduszne, głupawe, bezsensowne, końskie gówno, które zostało dodane do jeszcze bardziej obrzydliwej ‘sceny’, która już i tak płynęła zbyt blisko góry lodowej (tak, wiem – tutaj zaczynam ironizować…).

Kiedyś byliśmy inspirowani przez główne gwiazdy, które przesuwały granice, byli pionierami nowych elektronicznych dźwięków, dokonywali największych technologicznych eksperymentów – a teraz mamy kołysanki i zniszczone nagrania Celine Dion…

Naprawdę?!

Co będzie następne? Zabawy jak na weselach? A może coś z zabaw dla dzieci? Pojawią się goście z Teletubisiów i Boba Budowniczego?

Jeśli wybrałbym się na Tomorrowland, wymagałbym wyjaśnienia – a może nawet zwrotu pieniędzy.

‘Czy mi ufacie!”

Nie.

‘Zrobimy razem Titanica!’

Nie, nie zrobimy. Ty zrobisz. Samotnie. Najlepiej gdzieś daleko na północnym Atlantyku, gdzie jest dużo gór lodowych i brak dostępu do Internetu. Życzę Ci miłego dnia.” – John Askew

I don't know who's the bigger tool – Aoki or the thousands of bell ends standing there watching and singing along to…

Posted by John Askew on 30 lipca 2015

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.