Julian Jordan odchodzi ze Spinnin’ Records

8 Lut 2016

julian-jordan-spinnin-news

Okazuje się, że Martin Garrix nie jest jedynym producentem, który postanowił zrezygnować ze współpracy ze Spinnin’ Records. Głośna afera odbiła się echem w świecie muzyki, a mimo kolejnych oficjalnych oświadczeń, sprawa nadal nie jest zamknięta. Jak widać, wytwórnia nie wyciągnęła wniosków z konfliktu z Martinem, przez co jej szeregi postanowił opuścić kolejny artysta.

Dosłownie godzinę temu, na facebookowym profilu Juliana Jordana pojawił się wpis, w którym poinformował, że odchodzi ze Spinnin’ Records i MusicAllStars MGMT.

I’d like to inform all of my fans and followers that i won’t continue my deal with Spinnin’ Records and their management…

Posted by Julian Jordan on Montag, 8. Februar 2016

“Chciałbym poinformować wszystkich moich fanów, że nie przedłużam umowy ze Spinnin’ Records i ich firmą menadżerską MusicAllStars MGMT. Przez ostatnie kilka miesięcy próbowaliśmy ustalić nowe warunki współpracy ze Spinnin’ Records, ale niestety nie doszliśmy do kompromisu. Kilka ostatnich tygodni budowaliśmy nowy zespół, który da mi więcej swobody. Udostępnię więcej muzyki, a jednocześnie jest mi miło oznajmić, że mój następny singiel będzie wydany w wytwórni Hardwella – Revealed Recordings. Nigdy nie czułem większej kreatywności i nie mogę się doczekać, aby pokazać Wam nad czym pracuję. Wyrazy miłości dla moich fanów i mam nadzieję, że niedługo się spotkamy! – Julian Jordan

Jestem ciekaw, dlaczego producenci rezygnują ze współpracy ze Spinnin’. Wydaje się, że współpraca z tak dużą wytwórnią, to lukratywny biznes. Nie jest to napisane wprost, ale wychodzi na to, że Julian przejdzie pod skrzydła Revealed Recordings. Mam nadzieję, że w tym labelu w pełni rozwinie skrzydła, bo w pełni zasługuje na sukces.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.