Julian Jordan pracuje nad nowym projektem “Play On”

13 Lut 2016

julian-jordan-play-on-news

Spinnin’ Records zaliczyło tąpnięcie, gdy w sumie trzech producentów postanowiło opuścić szeregi wytwórni. Chodzi tu o Martina Garrixa, Mike’a Hawkinsa i Juliana Jordana. Jak to możliwe, że label ten dopuścił do takiej starty? Nie wiem, i tak samo ciekawi mnie powód rezygnacji producentów. Każdy z nich ruszy w swoją stronę, z czego wiemy, że Martin otwiera własną wytwórnię, a Julian rozpocznie współpracę z Revealed Recordings.

W oficjalnym oświadczeniu Julian wyznał, że nigdy nie czuł się tak kreatywny i zabiera się do pracy. W ten sposób zrodził się projekt “Play On”, którego zapowiedź możemy obejrzeć, m.in na Facebooku. W tle słyszmy nowy utwór Holendra, jednak biorąc pod uwagę zdjęcia na Twitterze z Garrixem i Jay’em Hardway’em, playlistę na Spotify i opis na stronie, wychodzi na to, że “Play On”, to coś więcej niż nowa muzyka.

“Jestem dumny z całej mojej kariery i decyzji jakie podjąłem, ale oczywiście osiągniecie pierwszego miejsca na Beatport jest moim największym sukcesem. Jestem równie dumny z nadchodzącej koncepcji ‘Play On’. Wraz z tym projektem chcę stworzyć coś więcej oprócz DJ-ingu. Chcę, żeby wszystko co robię było częścią stylu ‘Play On’. Moje media społecznościowe, produkcje, moda, design, imprezy… ale więcej informacji na ten temat udostępnię już niedługo.” – Julian Jordan

Huczne zapowiedzi podparte zostały większym fragmentem nowego utworu, którego pierwsza zapowiedź była udostępniona na SoundCloud.

J O I N M E

J O I N M E

Posted by Julian Jordan on Donnerstag, 11. Februar 2016

Tutaj znajdziecie wspomniane wcześniej zdjęcie z Martinem Garrixem i Jay’em Hardway’em.

I na sam koniec playlista ze Spotify o nazwie “Play On”. Zawiera on różnorodne kawałki, w tym od Skrillexa, DJ Snake’a, Erica Prydza, Disclosure i Axwell/\Ingrosso.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.