Justice powrócili do Essential Mix po 9-letniej przerwie!

21 Gru 2016

250
Powrót Justice wraz z nowym albumem “Woman”, to wydarzenie, które zapewne zapisze się jako jedno z najważniejszych w świecie muzyki elektronicznej tego roku. Francuski duet powrócił także do BBC Radio 1, gdzie zagrali pierwszy raz od 2007 roku, czyli po 9-letniej przerwie.

Nowy set Justice jest różnorodny. Zapewne to właśnie te utwory miały wpływ na twórczość producentów znad Sekwany. Można w nim usłyszeć wielu znakomitych artystów i zespołów takich, jak Frank Ocean, Pink Floyd, The Rolling Stones czy M83. Do tego mix został okraszony elektronicznymi kawałkami “Aleph” Gesaffelstein czy “Escape From NY” John Carpenter. Pomiędzy tymi utworami wpleciono piosenki z najnowszego albumu. Jest to nie lada gratka dla fanów muzyki, każdy znajdzie coś dla siebie!

Justice opisując mix, stwierdzili:

“Cześć, z tej strony Justice. Zrobiliśmy ten Essential Mix, żeby pokazać inną stronę muzyki, którą kochamy i normalnie nigdy nie zagralibyśmy w klubie czy na festiwalu. Jest spokojnie, klimatycznie i wyraźnie. Mamy nadzieje, że Wam się spodoba.”

Poniżej możecie przesłuchać ten set w całości:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.