Justin Bieber i Skrillex znowu razem współpracują

31 Lip 2015

skrillex-bieber-album-news

Współpraca Diplo, Skrillexa i Justina Biebera odbiła się echem w świecie EDM. Po pierwszy informacjach o tego typu collabie, wielu fanów Jack U zaczęło się zastanawiać “o co tutaj chodzi”. Okazało się, że pomimo wszelkich obaw, nie zrobili komercyjnego gniota, a wręcz przeciwnie. Oryginalne dźwięki i wokal Justina idealnie się zgrały. Niektórzy mówią, że jest to JEDYNY utwór w którym mogą słuchać Biebera. Dzięki tej współpracy młody wokalista mógł pojawić się (śpiewanie z playbacku, to nie występ) na zamknięciu Ultra Music Festival.

Po takim sukcesie, nie jest zaskoczeniem, że współpraca na linii Skrillex – Justin Bieber, nadal jest kontynuowana. W wywiadzie dla BBC UK, Justin poinformował, że Skrillex pomagał mu przy produkcji nowego albumu. Ma on być mniej więcej w klimacie “Where Are U Now”.

“Skrillex jest geniuszem, jest niezwykle futurystyczny, po prostu kocham jego dźwięki. Połączenie tego typu melodii z tym co ja robię jest niesamowicie fajne, ponieważ jest świeże. Czuję, że nikt wcześniej nie zrobił czegoś takiego.” – Justin Bieber

Pierwszy singiel z nowego albumu Biebera ma się ukazać 28 sierpnia, a póki co możemy jeszcze raz przesłuchać jego aktualne dokonania z Jack U.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.