Justin Bieber “Where Are U Now” – Wersja przed współpracą ze Skrillexem i Diplo

14 Cze 2015

jack-u-skrillex-diplo-justin-bieber-where-are-u-now-news

Debiutancka płyta duetu Skrillexa i Diplo (Jack U) pozytywnie zaskoczyła wielu fanów elektronicznej muzyki. Krążek pełen jest oryginalnych, świeżo brzmiących dźwięków, które momentalnie wpadają w ucho. Wystarczy wymienić “Take U There”, gdzie wokalu użyczyła Kiesza lub właśnie tytułowe dla tego wpisu “Where Are U Now”, które powstało we współpracy z Justinem Bieberem. Mimo tego jakże kontrowersyjnego collabu powstał utwór, który nieźle namieszał na największych imprezach. Nawet sceptycy musieli przyznać, że połączenie stylu Jack U i wokalu Justina zaowocowało nadspodziewanie dobrym kawałkiem. W wywiadach powtarzała się kwestia dotycząca samego powstania tego utworu. Bieber przyznał, że nie planowali tego od początku, i że większość jest dziełem przypadku.

Wiele osób zastanawiało się jak brzmiała oryginalna wersja “Where Are U Now” przed mixem ze strony Skrillexa i Diplo. Teraz ich ciekawość może zostać zaspokojona, ponieważ w internecie pojawiła się pierwsza wersja tej piosenki. Według wielu opinii nie jest zła, jednak to co wykręciło Jack U jest na zupełnie innym poziomie. Przesłuchajcie i oceńcie sami!

https://youtu.be/UGPxReCbPN8

Dla przypomnienia wersja oficjalna:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.