Justin Bieber wyrzucony z Coachella Festival!

justin-bieber-main

Coachella Festival od zawsze przyciągała gwiazdy oraz celebrytów. Nie inaczej jest w tym roku. Głośnych echem w internecie rozeszła się sprawa z Justinem Bieberem. Próbował on dostać się do specjalnego sektora dla artystów aby móc obejrzeć koncert Drake’a. Niestety ochroniarze mieli inne zdanie na ten temat i nie wpuścili młodego artysty do zamkniętej strefy. Nie pomogła ani specjalna opaska upoważniająca do swobodnego poruszania się po całym terenie festiwalu, ani zaproszenie Drake’a, ani tłumaczenie Biebera, że na głównej płycie zostanie zaatakowany przez fanów. W końcu sprawę w swoje ręce wziął przedstawiciel organizatorów imprezy i osobiście przeprowadził Justina przez bramki ochronne.

Nie porozumiał się jednak z ochroniarzami, a ci natychmiast przydusili Biebera i kazali opuścić teren eventu. Eskortowali go aż do samych bram festiwalu. Kanadyjski wokalista zastanawia się nad podjęciem kroków prawnych względem ochroniarzy, którzy nie pozwolili mu obejrzeć występu Drake’a.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.