Kaskade i Deadmau5 udostępnili nowy utwór!

15 Kwi 2016

deadmau5-kaskade-collab-news

Nie narzekam, bo świat elektronicznej muzyki pełen jest niespodzianek. Czasem ktoś wyjdzie poza swój schemat, czasem powstaje zupełnie nowa impreza z niespotykaną oprawą, zdarzają się też różnego rodzaju kreatywne akcje charytatywne, jednak tak nagłej premiery od dwóch światowej sławy producentów, to się nie spodziewałem. Zwykle tego typu wydarzenia poprzedza zakrojona na szeroką skalę akcja promocyjna, nie mówiąc już o zapowiedziach czy chociażby zwykłym wpisie na Facebooku.

Na profilu Kaskade na SoundCloudzie pojawił się utwór o nazwie “Beneath With Me V.3”, które jest owocem współpracy Ryana, Deadmau5-a i wokalistki Skylar Grey. Nie muszę mówić, że koniecznie musicie przesłuchać ten kawałek, bo według mnie to jest po prostu coś pięknego. Ale… Nie zabrakło również nuty kontrowersji, ponieważ sam Joel jest nieco zaskoczony tak szybką premierą.

“Chwila… Co? Jak? Ehhh. Ryan?” – Deadmau5

“No cóż. Nie będę się wkurzał… Po prostu myślę, że powstało małe zamieszanie” – Deadmau5

“Eh. Jest jak jest. Działaj Kaskade i rób cokolwiek zamierzasz i w jakiś sposób to wydamy” – Deadmau5

Słowa Joela wydają się dosyć adekwatne do sytuacji. “V 3” w tytule podpowiada, że być może nie jest to finalna wersja utworu. Jeden z fanów podejrzewa, że Kaskade udostępnił tę wersję, aby zobaczyć, jak fani zareagują na utwór. Ponad 120 000 odsłuchów w 19 godzin jest jak najbardziej obiecujące. Miejmy nadzieję, że producenci dogadają się w kwestii szczegółów i już niedługo usłyszymy finalną wersję “Beneath With Me”.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.