Kaskade wydał nową interpretację “Beneath With Me”

19 Gru 2016

43038-show-95005
Współpraca Deadmau5’a i Kaskade zawsze wzbudza emocje. Nic dziwnego, bo każde z ich wspólnych dzieł, to niewątpliwe hity. Wystarczy wspomnieć o ponadczasowych “I Remember” i “Move For Me”. Ich najnowszy kawałek, który ukazał się po wielu kontrowersjach, doczekał się nowej wersji.

2 miesiące temu został wydany ostatni wspólny owoc Joela i Ryana, czyli “Beneath With Me”. Tym razem wokalu użyczyła popularna wokalistka Skylar Grey. Oryginalnie produkcja ta to idealne połączenie spokojnego, progresywnego breaku, ślicznego głosu Skylar oraz energicznego i dropu. Okazuje się, że nie była to ostateczna wersja, bo Kaskade postanowił podzielić się nową interpretacją tego kawałka, którą oznaczył dopiskiem “V. 4”. Zupełnie inne, rasowe Downtempo, z hipnotyzującą melodią. Ta zmiana charakterystyki utworu, sprawia, że całość wydaje się bardziej spójna i lżejsza w odbiorze.

Porównajcie obie wersje i wybierzcie tę, która bardziej Wam się podoba!

Wersja Kaskade V.4:

Wersja V. 3:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.