Kaskade – Whatever ft. KOLAJ

12 Wrz 2015

kaskade-whatever-kolaj-premiera

Każdy kto interesuje się muzyką elektroniczną od dłuższego czasu, na pewno natknął się na alias Kaskade. Długo mógłbym wymieniać jego najbardziej znane produkcje, ale ograniczę się do remixu “Scary Monsters & Nice Sprites”, pamiętnego “I Remeber” z Deadmau5 oraz “Turn It Down” z Rebbeca & Fiona. Ryan ma po prostu talent i tego nie da się ująć słowami. Po prostu trzeba posłuchać.

25 września wychodzi nowy album Kaskade o nazwie “Automatic”. Składa się on z 14 utworów z czego do tej pory oficjalnie mogliśmy usłyszeć pięć z nich. Najnowszy udostępniony kawałek, to “Whatever”. Każdy ocenia muzykę według własnego gustu, ale dla mnie jest to niesamowicie ciekawa produkcja. Delikatna, nie przesłodzona, ale też nie nudna melodycznie piosenka. No i ten wokal…

Warto śledzić fanpage Kaskade, ponieważ zapowiedział, że będzie udostępniał kolejne utwory z płyty, aż do premiery albumu.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.