Kiedy ukaże się debiutancki album DJ Snake’a?

16 Lip 2016

album DJ Snake
William Grigahcine aka DJ Snake, to jeden z najpopularniejszych francuskich DJ-ów. Na swoim koncie ma nagrodę Grammy za najlepszy teledysk do piosenki “Turn Down For What”, która została nagrana wspólnie z Lil Jonem. Warto też wspomnieć, że jest on autorem tekstów do piosenek Lady Gagi czy Pitbulla, za co również został nominowany w konkursie Grammy. Jakiś czas temu świat obiegła informacja, że światło dziennie ujrzy debiutancki album DJ Snake’a. Teraz znamy na jego temat więcej szczegółów.

Niecały miesiąc temu pisaliśmy o DJ Snake’u, który potwierdził w mediach społecznościowych, że ukończył prace nad swoim albumem. Wtedy była to tylko jedna cenna wiadomość, jednak od tego czasu pojawiła się garść nowych informacji na temat nadchodzącego albumu Francuza. Poznaliśmy, m.in. odpowiedzi na 3 najważniejsze pytania: jaki tytuł będzie nosił album DJ Snake’a, kiedy ukaże się debiutancki krążek i jaka będzie tracklista.

“Encore” bo taki tytuł nosi debiutancki płyta Snake’a, będzie miał swoją światową premierę 5 sierpnia. Będziemy mogli na nim usłyszeć 14 utworów, z czego można wyróżnić m.in. współpracę z Justinem Bieberem, kilkoma popularnymi raperami, jak np. Travi$ Scott, collab z mistrzami Trapu – grupą Yellow Claw oraz długo wyczekiwaną współpracę z Skrillexem. Całą tracklistę oraz resztę informacji na temat debiutanckiego albumu DJ-a Snake’a znajdziecie na dole. Jeżeli ktoś by chciał, można zamówić pre-order na iTunes pod tym linkiem.

encore1

encore2

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=omtx1oMYrTI[/embedyt]

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor