Kill Paris zmienia swój alias po serii zamachów we Francji

15 Lis 2015

kill-paris-chill-harris-news-1

W piątek, w Paryżu, miała miejsce seria zamachów terrorystycznych, w których zginęło około 140 osób. Tragedia ta, poruszyła cały świat. Kolejne państwa deklarują swoją solidarność z Francuzami. Wiele osób, w tym gwiazdy i celebryci, łączy się w bólu z całym narodem francuskim oraz rodzinami ofiar. Dominującą rolę odgrywają tutaj portale społecznościowe, gdzie najczęściej pojawia się hasło “Pray for Paris”. Spore zaangażowanie wykazał Facebook, który dodał możliwość nałożenia swoje zdjęcie profilowe filtru z francuską flagą.

Wielu producentów muzycznych wybiera swoje aliasy na bardzo wczesnym etapie kariery. Później nie ma dobrego momentu, aby je zmienić. Wypromowanie nowej nazwy wymaga dużo pracy, więc mało kto się tego podejmuje. W bardzo trudnej sytuacji znalazł się znany producent – Kill Paris. W związku z ostatnimi wydarzeniami, jego alias stał się niezwykle kontrowersyjny. Nawet ironia ma swoje granice. Postanowił on napisać wiadomość do swoich fanów. Opisał w niej znacznie swojej obecnej nazwy oraz zapowiedział, że w związku z wydarzeniami we Francji, postanowił zmienić swój pseudonim. Corey Baker, znany wcześniej jako Kill Paris, od dziś będzie występował pod aliasem Chill Harris. Poniżej znajdziecie przetłumaczoną wiadomość.

“Nazwa, to po prostu słowo lub zbitek słów, dzięki którym osoba, zwierzę, miejsce lub rzecz, są identyfikowane. Kiedy wybierałem mój alias, miałem 16 lat, to było po przeczytaniu ‘Romeo i Julia’. Paris, to imię bogatego i utytułowanego adoratora Julii. Wybrałem swój alias, jako satyrę przeciwko działaniu mającemu na celu zatrzymanie kreatywności i miłości. Od początku, moim celem jest dzielenie się dobrymi i pozytywnymi rzeczami, zamiast wspierania negatywnych rzeczy.

Mimo, że cały czas zdarzają się tragedie, każdego dnia, każdy przeżywa również swoje własne rozterki, zdarzenia z Paryża sprawiły, że poczułem, że mój alias nie jest odpowiedni. Moja muzyka ma uosabiać miłość i pokój, i mam nadzieję, że moi fani o tym wiedzą. Idąc dalej, nie chcę aby ludzie źle odbierali mnie czy moją muzykę tylko dlatego, że występuję pod konkretnym pseudonimem. Porzucam moją dotychczasową nazwę i od dziś będę występował jako Chill Harris.

W mojej muzyce od zawsze chodzi o dzielenie się chwilą, gdzie nie potrzeba słów aby wzajemnie się zrozumieć. Nadal będę dzielił się miłością i pozostanę wierny muzyce. Wierzę, że muzyka pomoże nam się połączyć i wzajemnie zrozumieć. Potrzebujemy tego, tak samo jak szacunku wobec innych.

Wszystko to co powiedziałem jest niczym w porównaniu do tego, przez co przechodzą teraz Francuzi. Proszę, wspierajcie ich. Nie ważne w co wierzycie, ile macie lat, gdzie się urodziliście, ani do jakiej grupy społecznej należycie, wszyscy wspólnie to przeżywamy. To smutne kiedy kilka osób zapomina o tym i potrafi sprawić innym tak wiele cierpienia.

Są ludzie, którzy mogą teraz skorzystać z naszej pomocy. Jeśli chcesz pomóc, zajrzyj na tę stronę: http://mashable.com/2015/11/14/paris-attacks-how-to-help/#ndqm.zEhpkq6 – Kill Paris (Chill Harris)

Bez tytułu

Redakcja Essential Music składa kondolencje rodzinom ofiar zamachów, i tym samym łączymy się w bólu z całym narodem francuskim.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor