King Arthur and TRM – Talking About Love

19 Kwi 2016

king-arthur-trm-premiera

“Talking About Love” to wynik współpracy King Arthurs z TRM. W efekcie otrzymaliśmy przyjemny track z łagodnym brzmieniem pianina połączonym z uduchowionym wokalem. stworzył dobry początek na rozpoczęcie sezonu festiwalowego. Typowa letnia produkcja idealnie oddaje charakter HEXAGONU. Kawałek uzyskał support, m.in.: Martina Garrixa, W&W czy R3haba.

Track ten jest jednym z wielu, jakie HEXAGON posiada w swoim arsenale. Oprócz “Talking About Love”, znajdziemy ID, które premierowo mogliśmy usłyszeć podczas tegorocznego Ultra Music Festival.

“Kocham track, ponieważ za każdym razem kiedy go słyszę wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Wprowadza mnie w letni nastrój. TRM i ja stworzyliśmy ten kawałek, jakieś 8 miesięcy temu, jednak nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego wokalu. Pewnego dnia rozmawialiśmy z naszą dobrą znajomą Katie Sky i od razu wiedzieliśmy, że to jest ten wokal, którego szukamy. To niesamowite uczestniczyć w każdym z procesów tworzenia i produkcji piosenki.” – King Arthur

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.