Kingsland Festival 2016 – Zapowiedź relacji z imprezy!

26 Kwi 2016

kingsland-festival-2016-zapowiedz

Koningsdag, czyli po polsku “Dzień Króla”, to holenderskie święto państwowe, które obchodzone jest 27 kwietnia. W ramach obchodów, monarcha odwiedza kilka miast, gdzie świętuje razem narodem. Tego dnia można również handlować bez zezwolenia i konieczności płacenia podatków, więc na ulicach pojawia się wiele jarmarków i stoisk, gdzie ludzie sprzedają najróżniejsze towary. Organizowane są również różnego rodzaju parady, wywieszane są flagi Holandii, a ludzie ubierają się na pomarańczowo. Dzień Króla jest dniem wolnym od pracy, więc każdy ma czas, aby wspólnie świętować.

Już jutro w Amsterdamie odbędzie się impreza Kingsland Festival, która gości takie gwiazdy, jak m.in. Axwell /\ Ingrosso, Don Diablo, Martin Garrix, W&W, Blasterjaxx, Dannic i wiele innych. Całość odbędzie się na aż czterech scenach, czyli Mainstage, Heldeep, Tiktak i Kings Stage. Festiwal rozpoczyna się o godzinie 12:00 we wszystkich trzech miastach: Amsterdam, Den Bosch i Groningen.

Mam przyjemność poinformować Was, że Essential Music uzyskało oficjalną akredytację na Kingsland Festival w Amsterdamie. Przeprowadzimy dla Was fotorelację, jako (z tego co wiem) jedyne polskie medium informacyjne. Jest mi niezmiernie miło, że marka Essential Music staje się wiarygodna w oczach zagranicznych agencji organizujących imprezy. Damy z siebie wszystko i postaramy się ukazać pełne bogactwo tego wydarzenia!

kingsland-festival-2016-lineup

Kingsland Festival: WWW | Facebook | Twitter | Instagram | YouTube

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.