Klub “House of Sound” organizuje konkurs

21 maja 2015

juicy-m-house-of-sound-news

Na klubowej mapie Lublina pojawił się nowy gracz. Chodzi o klub House of Sound. Według opisu jest to miejsce, gdzie wszystko może się wydarzyć.

“House Of Sound to zupełnie nowy imprezowy przystanek na mapie Lublina. Ponad 900 m2 powierzchni przeznaczonej do tego, aby w jak najlepszy sposób móc cieszyć się muzyką. House Of Sound to miejsce dla klubowiczów, którzy szukają, oraz oczekują czegoś więcej. Aby zrozumieć ideę tego miejsca trzeba tu po prostu przyjść. Odwiedź nasze unikalne wnętrze, w którym liczy się przede wszystkim klimat. W House Of Sound każda noc będzie niepowtarzalna. Tutaj wszystko może się wydarzyć…”

27 czerwca w klubie zagości Juicy M. Znana DJ-ka i producentka, która zasłynęła z video mixów udostępnianych na portalach społecznościowych. Z tej okazji klub House of Sound zorganizował konkurs, gdzie do wygrania jest możliwość zagrania na tej właśnie imprezie. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać do 24 maja swój set w którym zaprezentujecie swoje umiejętności. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybrane 5 najlepszych i to spośród nich w drodze głosowania zostanie wyłoniony zwycięzca.

house-of-sound-juicy-m-konkurs

House of Sound:
http://houseofsound.co/
https://www.facebook.com/hoslublin
https://www.facebook.com/events/1406716096318483/

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.