Klub “Pacha New York” zostanie oficjalnie zamknięty

28 Lis 2015

pacha

Fani EDM zapewne kojarzą dwie charakterystyczne wisienki, czyli logo znanej sieci klubów Pacha. Marka ta, ma swoje kluby w różnych zakątkach świata, w tym m.in. w Polsce, a konkretnie w Poznaniu. Wydawać by się mogło, że wzrost zainteresowania elektroniczną muzyką sprawi, że firma jeszcze bardziej się rozrośnie, a tymczasem oddział w Nowym Jorku zostanie zamknięty. Ostatnia impreza odbędzie się w styczniu i będzie ona również celebracją 10 rocznicy istnienia tego lokalu. W trakcie ostatniego cyklu wydarzeń wystąpią m.in. Puff Daddy, Carnage, Dirty South, Markus Schulz i Erick Morillo.

“Większość klubów utrzymuje się na rynku 18 miesięcy, my utrzymujemy się od 120. To była szalona jazda, której żaden z nas nie zapomni. Nasze ostatnie imprezy będą uświetnione występami różnych artystów, różnymi gatunkami muzyki i scenami, które uczyniły tę Pachę wielką” – Eddie Dean (prezes Pachy w Nowym Jorku)

Wszyscy, którzy mieli okazję bawić się w tym klubie wiedzą, jak wyjątkowe było to miejsce. To właśnie w tym lokalu odbywały się największe imprezy, które były kluczowe dla amerykańskiej sceny EDM. Jest to klub, który zachwyca jakością dźwięku i niesamowitym klimatem. Teraz, po dziesięciu latach, niestety musi zamknąć swoje drzwi na zawsze.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor