KOFM zawitał do świata Future Bounce z “Give Me”. Polak potrafi!

1 Mar 2020

Kuba Sochański aka KOFM zawitał do polskiej wytwórni Cultr Records, gdzie ukazał się jego najnowszy utwór “Give Me”. Producent postanowił spróbować swoich sił w nowych brzmieniach i tym razem zawitał do świata Future Bounce. To wstęp do muzyczny eksperymentów Kuby, który zapowiedział, że usłyszmy go również w brzmieniach Tech House, Bass House, Dutch House, a nawet w Trapie. Czym jeszcze zaskoczy nas w tym roku KOFM?

Mocny start z premierą “Give Me”

KOFM zaliczył niezwykle udany debiut w wytwórni Cultr Records, gdzie 28 lutego ukazał się jego nowy utwór zatytułowany “Give Me”. Utrzymamy w brzmieniach Future Bounce kawałek, już od pierwszych dźwięków przyciąga oryginalnym wokalem. Drop to mieszanka lekkich dźwięków, które momentalnie wpadają w ucho i wręcz zmuszają do nucenia. Całość nie przytłacza, ale jednocześnie zawiera mnóstwo energii.

KOFM – Give Me

Przesłuchaj lub pobierz “Give Me”: https://fanlink.to/kofm_give_me

Zgodnie z zapowiedzią Kuby, “Give Me” jest pierwszym z utworów, który rozpoczyna jego muzyczne eksperymenty. W tym roku postanowił zrealizować pomysły, które od dawna miał w głowie i to zahaczające o przeróżne gatunki muzyczne. W tym roku, KOFM zawita do świata Bass House, Tech House, Dutch House, a także Trapu. Producent nie chce zamknąć się w jednym brzmieniu, a po prostu spełniać się, jako artysta.

“W wielu audycjach wspominałem, że w 2020 roku będę eksperymentował z muzyką. Nie chcę, aby projekt KOFM zamknął się w jednym brzmieniu. W ciągu nadchodzących miesięcy usłyszycie mnie również w wielu innych gatunkach, jak Tech House, Bass House, Duch House, a nawet w Trapie. Chcę realizować pomysły, które mam w głowie i spróbować czegoś nowego!” – KOFM aka Kuba Sochański

KOFM w studiu

KOFM wyda utwór w wytwórni Fedde Le Granda

Na początku roku, na Instagramie Kuby pojawiła się informacja o nie lada sukcesie. Producent wstawił zdjęcie umowy z wytwórnią Darklight Records, która należy do Fedde Le Granda i w której to w kwietniu ukaże się jego nowy utwór. Jak widać, decyzja o tworzeniu kawałków w innych gatunkach nich dotychczas, okazała się strzałem w dziesiątkę.

“Jedna z moich produkcji została właśnie zakontraktowana w Darklight Recordings – wytwórni Fedde Le Granda! Dużo nowej muzyki czeka na Was w tym roku!” – KOFM

Zarówno premiera “Give Me”, jak i zapowiedzieć utworu nakładem Darklight Recordings, to pierwsze sygnały, że w tym roku KOFM wzniesie się na nowy poziom. Artysta szykuje mnóstwo premier i to z przeróżnych gatunków muzycznych, więc warto śledzić jego poczynania. Zapraszam Was do obserwowania mediów społecznościowych Kuby, który z pewnością będzie Was informował o swoich poczynaniach!

KOFM: Facebook | Instagram | SoundCloud | YouTube

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.