Kolejne pięć remiksów singla Martina Garrixa i Davida Guetty. Jest ciekawie!

8 Sty 2018

martin-garrix-mtv-ema-2015-news

STMPD RCRDS rozpoczyna 2018 rok z przytupem i mówię to z pełną odpowiedzialnością. Fani EDM powinni się przyzwyczaić do tego faktu – wszak wytwórnia ta prężnie rozwija swoją działalność i zaskakuje kolejnymi premierami. Tak jak dwie ostatnie, które dotyczą ostatniego singla Martina Garrixa i Davida Guetty.

W sumie na rynku mamy już aż 10 oficjalnie wydanych remiksów do utworu “So Far Away”. Tydzień temu ukazała się składająca z pięciu utworów EP-ka z interpretacjami między innymi od Nicky’ego Romero czy Blindersa (wywiad z nim jest dostępny na kanale YouTube), za to w ten piątek otrzymaliśmy kolejne pięć remiksów.

Tym razem najbardziej rozpoznawalnym aliasem jest Curbi, który po raz kolejny postanowił poeksperymentować. Oprócz tego, dostaliśmy dwie future bass’owe spojrzenia na ten utwór: od holenderskiego producenta CMC$ oraz od bardzo młodego Szweda ukrywającego się pod pseudonimem Osrin. To nie koniec, wszak house’ową interpretację przedstawił amerykański artysta, nazywający się Codes, zaś za trapowego sztosa znajdującego się w EP-ce odpowiada Bad Decisions.

Osobiście preferuję utwory z pierwszej paczki remiksów, jednak jestem przekonany, że każdy z Was znajdzie i tutaj coś wartego uwagi. Odsłuch wszystkich wersji znajdziecie poniżej, na specjalnej playliście na YouTube.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor