Kolejny Polak wyda utwór w wytwórni Hardwella?

6 maja 2017

skytone-revealed-recordings

Coraz częściej mamy okazję usłyszeć o polskich producentach, których utwory grane są przez największe nazwiska z branży muzyki klubowej. Jednak zastanówmy się, ilu z nich wydało swój własny singiel w jakimś dużym labelu? Czyżby powoli “supporty” naszych polskich artystów zaczęły owocować nowymi kontraktami?

Jakiś czas temu polski producent Skytone opublikował na Facebooku zdjęcie umowy ze znaną wytwórnią i tajemniczym opisem “🔥🔥🔥”. Mowa tutaj o wytwórni Hardwella – Revealed Recordings.

Nie tak dawno, Skytone pochwalił się również na swoim Facebooku supportami dwóch utworów w radio show – Hardwell On Air. Pierwszym z nich był “Airbender”, został zagrany w 297 epizodzie, natomiast kolejny, jeszcze nie wydany utwór “Blikveld”, zagrano w 312 odcinku audycji. Czyżby teraz nastał moment na wydanie singla w wytwórni Hardwella?

Wszystkiemu towarzyszy nutka tajemniczości, a sprawa wydania singla w wytwórni Revealed Recordings wciąż pozostaje otwarta. Myślę, że warto obserwować poczynania tego młodego producenta, aby wiedzieć jak rozwinie się sytuacja. Miejmy nadzieję, że będziemy mieli powód do dumy z kolejnego polskiego producenta!

Poniżej możecie przesłuchać wspomniany wcześniej utwór “Blikveld” (27:50).

SKYTONE | Facebook | SoundCloud

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.