Koniec duetu Nari&Milani. Twórcy słynnego “Atom” zapowiedzieli koniec projektu!

29 Wrz 2017

nari-milani-koniec-news

Może i w ostatnim czasie nie było o nich głośno, ale zdecydowanie jest to duet, który miał duży wpływ na rozwój EDM. Nari&Milani postanowili zakończyć swój wieloletni projekt i rozpocząć współpracę pod oddzielnymi aliasami. Producenci udostępnili na Facebooku oficjalną informację oraz podziękowali fanom za wsparcie. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że w październiku ukaże się ich nowy utwór, wydany nakładem wytwórni Woof.

“Drodzy fani,

Chcielibyśmy Was poinformować, że po 11 latach współpracy pod aliasem Nari & Milani, zdecydowaliśmy się na zakończenie współpracy i eksperymentowanie z nowymi pomysłami, ale oddzielnie. Projekt Nari & Milani nadal ewoluuje, ale w nowej formie, pod nowymi aliasami. Chcielibyśmy również poświęcić się pracy nad wytwórnią Woof i dać szansę świeżym i wschodzącym talentom. W październiku wydamy w Woof nasz ostatni utwór i jesteśmy podekscytowani początkiem nowej przygody. Chcemy podziękować każdemu z Was za to, że byliście z nami w trakcie tej podróży, nigdy nie przestawajcie wierzyć we własne marzenia!

Blast, beat, GO!
Nari&Milani”

Fanom twórczości duetu nie pozostaje nic innego, jak pogodzić się z tą wiadomością. Miejmy nadzieję, że producenci odniosą sukces pod osobnymi aliasami, które być może dadzą im więcej swobody.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.