Z czego zbudowany jest hełm Marshmello?

13 Sty 2017

marshmello-helm-news
Moda na ukrywanie swojego wizerunku trwa w najlepsze. Do znanego duetu Daft Punk oraz Deadmau5a, dołączył producent o aliasie Marshmello. Nadal pozostaje nierozwiązaną zagadką, kto stoi za tym projektem. Najbardziej wiarygodne doniesienia mówią, że pod hełmem kryje się Dotcom. Mimo wszystko, póki nie uzyskamy oficjalnego potwierdzenia, są to jedynie plotki.

Integralnym elementem występów Marshmello jest charakterystyczny biały hełm. To właśnie on strzeże prywatności “Człowieka Pianki” oraz stał się jego znakiem rozpoznawczym. Aura tajemniczości nadal dobrze się sprzedaje. Zanim jednak ostatecznie zostanie rozwiązana zagadka i dowiemy się kto tworzy muzykę pod tym aliasem, możemy się dowiedzieć z czego zbudowany jest hełm Marshmello.

Okazuje się, że jest on wytwarzany za pomocą drukarki 3D. Istnieje tylko kilka egzemplarzy, które Marshmello wozi ze sobą na koncerty. W środku znajduje się uchwyt na głowę oraz dwie diody. Szczegółów możecie dowiedzieć się z materiału poniżej.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.