Krewella i sprzęt bez kabli?

30 Mar 2015

krewella-bez-kabli-main

Na wielkich imprezach pokroju Ultra Music Festival zdarza się masa wpadek. Czasem czysto technicznych jak konsoleta która wysiadła, pogoda która nie dopisała, DJ który zachorował czy wszelkiego rodzaju inne sytuacje losowe na które człowiek nie ma wpływu. Mimo to każdy człowiek ma wpływ na to czy podepnie kable do sprzętu, który używa. Jest to PODSTAWA o ile ma się zamiar występować na żywo. Dziewczyny z Krewella zostały posądzone o granie bez prądu. Wszystko za sprawą tego screena.

krewella-kable

Sprawa momentalnie podbiła media społecznościowe i dotarła m.in do Deadmau5a. Oczywiście musiał skomentować sprawę na Twitterze. Na słowach się nie skończyło i oprócz ironicznych uwag udostępnił również własnoręcznie zrobione zdjęcia.

Najlepszy w tym wszystkim jest finał sprawy. Dziewczyny poczuły się dotknięte i postanowiły wyjaśnić sposób podłączenia sprzętu. Jako dowód zamieściły na Twitterze zdjęcie.

Całe to zajście idealnie pokazuje jak wielką potęgę ma internet. Jedna przesłanka, jedna wątpliwość i sprawa zaczyna nabierać olbrzymiego znaczenia. Szczerze mówiąc, ja też się nabrałem na pierwsze zdjęcie. Głównie dlatego piszę tego newsa żeby przedstawić finał nieporozumienia 🙂
Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.