Krewella powraca z nowym albumem!

6 maja 2016

siostry k
Od jakiegoś czasu dziewczyny z zespołu Krewella borykały się z kolejnymi problemami. Po odejściu Krisa Trindla w 2015 roku, siostry Yousaf musiały zmierzyć się z ogromną falą krytyki. Cała sytuacja utrzymywała się bardzo długo, jednak dzięki oddanym fanom, którzy ich nie zostawili dziewczyn w tym ciężkim okresie, ponownie poczuły, że to co robią ma sens.

Na facebookowym profilu Krewelli pojawił się filmik autorstwa Yasmine, który rzuca odrobinę światła na to, przez co musiały przechodzić w ostatnim czasie. Z zewnątrz może się wydawać, że wszystko jest pod kontrolą, jednak będąc w centrum wydarzeń problemy mogą po prostu przytłoczyć. Ostatnio wielu artystów mówiło o tym, że wbrew pozorom, życie podczas trasy koncertowej nie należy do najłatwiejszych. Dla Yasmine i Jahan dodatkowo wiązało się to z przezwyciężeniem uprzedzeń, jakie powstały po kłótni z Krisem. Możemy sobie wyobrazić, że piętrzące się trudności powodowały ogromy stres.

Aktualnie dziewczyny złapały oddech i wracają z pełną parą do działania. Już 20 maja możemy się spodziewać ich najnowszego albumu “Ammunition”, na którym znajdziemy, m.in ich najnowszy singiel “Beggars” oraz dużo więcej muzyki, która będzie przypieczętowaniem powrotu Krewelli na scenę.

Poniżej możecie zobaczyć pełen emocji filmik zapowiadający nową płytę.

https://www.facebook.com/krewella/videos/1110171629042225/

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.