KSHMR i 7 Skies wydali paczkę presetów do Serum. Coś dla producentów!

23 Cze 2017

kshmr_splice_tutorials
“Sounds of KSHMR”, to podstawowa pozycja dla wielu producentów EDM. Mówię tu zarówno o osobach stawiających pierwsze kroki w tworzeniu elektronicznej muzyki, jak i starych wyjadaczach. W kolekcji tej możemy znaleźć obszerną bazę profesjonalnie przygotowanych sampli, które pomogą uzyskać rasowe brzmienie utworu.

KSHMR wspólnie z 7 Skies umieścił w serwisie Splice, paczkę presetów do popularnej wtyczki Serum. Została nazwana “Symphony – Serum Hybrid Orchestra”. Jak sama nazwa wskazuje, zostały użyte tutaj instrumenty klasyczne. W jej skład wchodzi 160 różnego rodzaju presetów i 50 plików wave. Są one dostępne za opłatą 7,99$, jednak jest to opłacalna inwestycja, ponieważ dzięki temu mamy dostęp nie tylko do omawianej paczki, ale także do całej bazy innych banków i sampli.

KSHMR wydając tę paczkę udowodnił, że jest “człowiekiem-orkiestrą”. Amerykanin indyjskiego pochodzenia regularnie dzieli się swoją wiedzą, wydając różne poradniki, czy wspomniane “Sounds of KSHMR”. Cieszy również fakt, że do współpracy został zaproszony mniej znany producent.

Całość możecie kupić tutaj.

This Monday. Unlike any synth soundset you’ve heard before

Post udostępniony przez KSHMR (@kshmr)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.