KSHMR opowiedział o początkach swojej kariery. “Back to My Roots”

2 Paź 2019

KSHMR udostępnił mini-dokument “Back To My Roots”, w którym opowiada o początkach swojej pasji związanej z muzyką. Z filmu dowiadujemy się, jak wyglądały wczesne etapy jego kariery, jak rodzina reagowała na jego hobby, a także kto miał największy wpływ na rozwój miłości do muzyki. Lekko ponad 10 minut inspirującej historii, z którą warto się zapoznać.

Jak to się zaczęło?

Prozaiczna opowieść o młodym człowieku, który lubi komponować muzykę jest tym, co nadaje główny nurt całej opowieści. Jak to zwykle bywa, rodzina nie do końca poważnie traktowała pasję Nilesa. Uważali, że jest to hobby, któremu poświęca wiele czasu, ale nie zapewni mu to bytu w przyszłości. Wytrwałość, pracowitość, wiara w sukces, ale i pierwiastek szczęścia sprawiły, że młody Niles odniósł sukces. Wówczas jako członek zespołu The Cataracs, a następnie ponownie odnajdując własną drogę, jako KSHMR.

Dlaczego warto obejrzeć “Back To My Roots”?

Osobiście uważam, że warto poświęć 10 minut na obejrzenie tego mini-dokumentu. Głównie dlatego, że nie jest to pompatyczna opowieść, której jedynym celem jest reklama i podkreślanie wyjątkowości głównego bohatera. W zasadzie jest to pospolita historia i opis drogi, którą zapewne przebyło wielu producentów muzycznych. Tak samo wiele młodych osób może aktualnie mierzyć się z problemami, które opisał KSHMR. Co ciekawe, film zawiera zadziwiająco mało, typowo elektronicznej muzyki. Przez prawie cały seans usłyszmy nadające klimat, spokojne dźwięki. Jako bonus, naprawdę miło było przypomnieć sobie moment, w którym Tiesto zaprosił Nilesa na scenę.

Gorąco zachęcam do obejrzenia “Back To My Roots”, nawet jeśli nie śledzicie kariery KSHMR. Zajrzyjcie również do starego artykułu na temat kariery KSHMR, a jeśli sami produkujecie muzykę, to mogą zainteresować Was poradniki “Lessons of KSHMR”.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.