Wspólny numer Hardwella i KSHMR’a już wkrótce. Znamy datę premiery!

1 Wrz 2017

hardwell-mindfck-news

Trzeba przyznać – zarówno KSHMR, jak i Hardwell, odpowiednio zadbali o swoich fanów podczas tegorocznych wakacji. Amerykanin zaprezentował EP-kę wydaną w swojej nowej wytwórni oraz remiks motywu przewodniego z “Gry o Tron”, natomiast Holender – o czym już informowałem w tym tygodniu – zaprezentował aż 10 nowych utworów w ramach EP-ek spod znaku “Hardwell and Friends”.

Na początku wakacji na naszych łamach pojawiła się informacja o wspólnym utworze tych producentów. Został on bowiem zapowiedziany za pośrednictwem facebookowego profilu Nilesa. Nie znaliśmy jednak daty premiery, aczkolwiek publikacja fragmentu utworu na social mediach artysty mogła sugerować, że “This Is Power” – bo tak będzie nazywać się ta kompozycja – ujrzy światło dzienne już wkrótce.

Wczoraj na Twitterze Robberta pojawiła się ilustracja, będąca prawdopodobnie okładką utworu, wraz z datą premiery, która opiewa na 22. dzień września. Styl opublikowanego artworku jednoznacznie mówi nam o tym, że tweet mówi właśnie o “This Is Power”.

Moim zdaniem jest to jeden z lepszych Bigroomowych utworów tego sezonu, więc tym bardziej nie mogę doczekać się premiery. A jeśli Wy jeszcze jakimś cudem nie słyszeliście tego numeru, to RIP zostawiam Wam poniżej!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor